Spor
Giriş Tarihi : 21-08-2021 02:59   Güncelleme : 21-08-2021 02:59

2021 ULUSLARARASI AHİLİK YILI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI YAPILACAK

Her yıl Eylül ayının ikinci haftasından itibaren kutlanan ve bu senede Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından 2021 yılını ‘Ahilik Yılı’ ilan edilmesi ile birlikte Ahilik Haftasında sosyal, kültürel ve sportif alanlarda ulusal ve uluslararası bir takım etkinlikler düzenlenecek

2021 ULUSLARARASI AHİLİK YILI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI YAPILACAK

Her yıl Eylül ayının ikinci haftasından itibaren kutlanan ve bu senede Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından 2021 yılını ‘Ahilik Yılı’ ilan edilmesi ile birlikte Ahilik Haftasında sosyal, kültürel ve sportif alanlarda ulusal ve uluslararası bir takım etkinlikler düzenlenecek.
Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, Kırşehir Valiliğimiz koordinesinde Türkiye Satranç Federasyonu ve Kırşehir Ticaret İl Müdürlüğü ile birlikte 2021 Uluslararası Ahilik Yılı Açık Satranç Turnuvası düzenlenecek. 
13-18 Eylül 2021 tarihleri arasında Kırşehir Armas Termal Otel’de gerçekleştirilecek olan Turnuvada dereceye giren sporculara ödül ve hediyeler takdim edilecek.
Ayrıca turnuvaya katılacak olan sporcular, kayıt kontrol esnasında sporcunun kendisine ait HES (Hayat Eve Sığar) Kodu vermek zorunludur.
Ayrıntılar İçin TIKLAYINIZ