Spor
Giriş Tarihi : 02-09-2021 18:29   Güncelleme : 02-09-2021 18:29

30 Ağustos Zafer Bayramı 99. Yıl Dönümü Coşku İle Kutlandı

Cacabey Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenklerin sunulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan Zafer Bayramı kutlamaları, sonrasında Valilik makamında tebriklerin kabulü ile devam edildi

30 Ağustos Zafer Bayramı 99. Yıl Dönümü Coşku İle Kutlandı

Cacabey Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenklerin sunulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan Zafer Bayramı kutlamaları, sonrasında Valilik makamında tebriklerin kabulü ile devam edildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporcularımız ile birlikte Valimiz Sayın İbrahim AKIN’ının 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ettik.
Sonrasında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün Halk Oyunları ekibi “Anadolu Ezgileri Halk Oyunları” adlı oyununu sergilediler. Büyük beğeni ile izlenen ekibimizin oyunu sonrasında program, tören geçişi ile sona erdi.
Günün devamında Büyük Zafer’in 99. Yıldönümü kapsamında düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları resepsiyonu Jandarma Gazinosunda düzenlendi.
Resepsiyonda, Avrupa Şampiyonlarında derece elde eden Atletizm, Boks ve Taekwondo branşında ki Milli sporcularımız ve antrenörlerimiz Valimiz Sayın İbrahim AKIN tarafından misafir edildi. Program günün anısına çekinilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
30 Ağustos Zafer Bayramının 99. Yıldönümü kapsamında Kırşehir Valiliği tarafından düzenlenen, Türk Büyükler Parkında Başlayan ve Cacabey Meydanındaki Atatürk Anıtı önünde sonra eren Fener Alayı yürüyüşüne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak katılım sağladık.