Eğitim
Giriş Tarihi : 03-05-2022 18:42   Güncelleme : 03-05-2022 18:42

Ahi Evran Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Ahi Evran Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz ile Genel Sekreter Sinan Akpınar Ahi Evran Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 19 Nisan 2022 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Ahi Evran Üniversitemiz Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük de eşlik etti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin çalışmaları ve projeleri ile göz doldurduğunu belirten Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, üniversitemizin gerçekleştirdiği proje ve çalışmalarla bölgesinin gelişmesine önemli katkılar sağladığını söyledi. Ahi Evran Üniversitemiz tarafından geliştirilen ve patent alan ilk yerli yazılım Ahi Yeterliliğe Dayalı Dijital Eğitim Projesi (AYDEP) ve diğer faaliyetler için Ahi Evran Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibini tebrik eden Yılmaz, Rektör Karakaya ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Ahi Evran Üniversitemizin kendi projesi olan ve tüm eğitim kurumlarında kullanılabilecek olan AYDEP’in milli bir proje olduğunu belirten Ahi Evran Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ülkemizin faydasına olacak projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz ile Genel Sekreter Sinan Akpınar’a teşekkür etti.