Kırşehir Haber
HV
01 EKİM Cumartesi 10:19
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun İzmit Batı Kavşağı-Kandıra Kavşağı İstanbul-Ankara istikametinde üstyapı ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle hafta içi hergün 22:00-06:00 saatleri arasında otoyol trafiğe kapatılarak ulaşım İzmit Batı Kavşağından D-100 yoluna yönlendirilmektedir.
2Ankara-Niğde Otoyolunun Kırşehir Kavşağı-Bozkır Kavşağı Kesimi 24.km.sinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Niğde-Pozantı Otoyolunun 6-7.km.leri arasında bakım çalışmaları nedeniyle Ankara yönünde ulaşım servis şeridinden sağlanmaktadır.
4Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolunun Birecik Kavşağı-Fırat Viyadüğü Kesimi 2-7.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Şanlıurfa istikametinden kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Artvin-Erzurum yolunun 54-56.km.leri arasında (Sebzeciler Mevkii) yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolu şeklinde tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Denizli-Aydın Devlet yolunun Aydın-Denizli Otoyolu Projesinin yapılması, işletilmesi devri işleminde 113- 114. km.sindeki kesişim noktası (Hacıeyüplü Kavşağı ) Denizli Büyükşehir Belediyesi UKOME kararına istinaden 27.08.2022 günü saat 13:00 itibarıyla araç trafiğine kapatılacak olup, trafik akışı çevre yolu üzerinden sağlanacaktır.
7Erzurum İl Sınırı - Göynük yolunun 25-45.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Çorum-Ankara yolunun 37-38.km.leri (İskilip Kavşağı-Osmancık Kavşağı) arasında farklı seviyeli kavşak çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Yozgat-Çorum yolunun 3-9.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Kastamonu-Tosya yolunun 28-31.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Türkiye Haberi